Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna Stolarska

10-154OlsztynBursztynowa 32Warmińsko-mazurskie601815935

Gabinet Poradnictwa Żywieniowego Krystyna...

10-154 Olsztyn, Bursztynowa 32

601 815... 935więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

O mnie

Zajmuję się doradztwem żywieniowym. Moim celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom ludzi w zakresie redukcji masy ciała, właściwego odżywiania, jak i szerzenie świadomości prozdrowotnej. Zapewniam kompleksową i  konkurencyjną ofertę poradnictwa żywieniowego.

W moim gabinecie klient otrzymuje zalecenia i wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania oraz otrzymuje plan żywienia dostosowany do jego potrzeb i stanu zdrowia oraz indywidualną opiekę. Ponadto przekazuję wiedzę na temat funkcjonowania organizmu człowieka i profilaktyki zdrowotnej. Duży nacisk kładę na wsparcie motywacyjne w procesie odchudzania. Pełnię rolę trenera żywieniowego charakteryzującego się empatycznym podejściem do osoby, który pomoże wypracować i utrwalić właściwe nawyki żywieniowe.

Spotkania z klientami odbywają się cyklicznie - co tydzień na zasadzie indywidualnego treningu żywieniowego. Są to konsultacje podczas których sprawdzane są efekty diety, wykonywane jest badanie na analizatorze składu ciała oraz omówiany jest jeden z 15 przygotowanych tematów dotyczących żywienia (opracowanych na podstawie książek oraz moich obserwacji). Wszystkie te elementy pozwalają na bliższe poznanie danej osoby, zmotywowanie jej oraz udzielenie wsparcia w zakresie poradnictwa żywieniowego. Z doświadczenia wiem, że kompleksowe działanie jest skuteczne i przynosi założone efekty.

Odkąd pamiętam, interesował mnie wpływ odżywiania i stylu życia na zdrowie i samopoczucie ludzi, stąd wybór branży dietetycznej. Moje kilkuletnie doświadczenie - poparte sukcesami w pracy z rodziną i znajomymi - utwierdziło mnie w przekonaniu, że jestem dobra w tym, co robię!

Kontakt

10-154 Olsztyn,
Bursztynowa 32

601 815 935

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd